Praktykant w Dziale Order Fulfillment Dealer Services

Data: 19 kwi 2024

Lokalizacja: Poznan, Wielkopolskie, PL, 60-198

Firma: John Deere

John Deere jest liderem produkcji maszyn rolniczych na świecie. Firma znana jest z jakości i niezawodności swoich produktów i oferowanego wsparcia dla klientów. W John Deere od samego początku stajesz się ważną częścią naszego zespołu. Uzyskasz możliwość poczynienia pierwszych spostrzeżeń i zdobycia doświadczenia w globalnej firmie, a poprzez pierwsze kontakty zbudowania solidnego fundamentu dla swojej kariery. Z nami uda Ci się połączyć teorię z praktyką. Podejmując się zadań i pracy nad własnymi projektami można poszerzyć własne kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto kierownicy i współpracownicy zapewnią Ci wsparcie i doradztwo w najbardziej przydatny sposób.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Poznań, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w codziennych zadaniach w obszarze Credit Processing
  • Księgowanie przychodzących wpłat
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Obsługa programu Finansowania Magazynu

Nasze wymagania:

  • Jesteś studentem - preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie
  • Znasz dobrze język angielski
  • Biegle poruszasz się w programach MS Office i posiadasz zdolności analityczne
  • Jesteś odpowiedzialny i nie boisz się wyzwań
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Płatne praktyki w międzynarodowej firmie
  • Poznanie systemu SAP i zdobycie doświadczenia w obsłudze modułu rozliczania należności, zamówień, fakturowania sprzedaży
  • Możliwość dopasowania praktyki do zajęć na uczelni
  • Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Codzienny kontakt z językami obcymi

Skorzystaj i dołącz do młodego, dynamicznego zespołu i zacznij swoją karierę już od dziś z John Deere Polska!

Segment pracy: Network, SAP, ERP, Technology